Parafia
Świętych Polskich Braci Męczenników
w Bydgoszczy

"Świątynia ta ma upamiętniać po wieczne czasy wszystkich bezimiennych Polaków, którzy oddawali swoje życie za wiarę i ojczyznę, a nie zostali wyniesieni na ołtarze."

prymas Stefan Wyszyński  

Jesteś tutaj: Home Intencje mszalne

Intencje mszalne

INTENCJE MSZY ŚW. OD 28.10 DO 03.11.2019 R

Drukuj PDF

PONIEDZIAŁEK – 28.10.2019 r. - Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

7.oo + Genowefa Szcześniak – 28 Msza św. Gregoriańska.

7.oo + Tadeusz Łekawa.

8.oo + Jadwiga Chlebowska - 28 Msza św. Gregoriańska.

8.oo O Boże błog. dla Katarzyny i Ryszarda w 30 rocz. ślubu.

10.oo + Tadeusz Drążek i zm. z Rodziny Drążek i Zaleskich.

18.oo + Tadeusz, Maria, Antonina (k), Kazimiera (k), Katarzyna.

18.oo + Lucjan i Teresa.

18.oo + Tadeusz Kufel i zmarli z rodziny.

WTOREK - 29.10.2019 r.

7.oo + Genowefa Szcześniak – 29 Msza św. Gregoriańska.

7.oo + Bronisław, Bernadeta, Józef, Franciszek, Anastazja, Marta, Leokadia, Henryk, Jan, Maria.

8.oo + Mąż Łucjan, Rodzice, teściowie, dziadkowie i pozostali zmarli z rodziny.

8.oo + Leszek Knopik – intencja od żony i dzieci.  

10.oo + Tadeusz Rozental i zmarli z rodziny.

18.oo + Jadwiga Chlebowska – 29 Msza św. Gregoriańska.  

18.oo + Jan w 5 rocz. śm., Barbara Rakowscy.

18.oo

ŚRODA - 30.10.2019 r.

7.oo + Genowefa   Szcześniak - 30 Msza św. Gregoriańska.

7.oo + Franciszek Waltenburg w 1 rocz. śm.

8.oo Z prośbą o wszelkie potrzebne łaski Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Jerzego.

8.oo + Bożena Zarzecka.

10.oo O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Zofii w dniu urodzin oraz o błog. dla dzieci.

18.oo + Jadwiga Chlebowska - 30 Msza św. Gregoriańska.

18.oo + Antonina (k), Kazimierz Ciemni i zmarli z rodziny Ciemnych, Klimków, Danielów.

18.oo + Danuta Burakowska, Helena, Henryk Ściesińscy.

CZWARTEK – 31.10.2019 r.

7.oo + Genowefa Kilichowska w 3 rocz. śm.i zmarli z rodziny Kilichowskich, Golów, Synowieckich, Gorudow.

7.oo + Tadeusz.

8.oo + Krystyna Golec.

8.oo + Mieczysław Rogalski, Lucyna Dobrzykowska oraz Rodzice i krewni z obojga stron.

10.oo + Mąż Marian, Rodzice, dziadkowie i rodzeństwo z rodziny Berusów i Markiewiczów.

18.oo + Zdzisław w 25 rocz. śm., zmarli teściowie Władysława (k), Teodor Jasińscy, Janina, Jan Rumińscy.

18.oo + Franciszka (k) i Roman Olszewscy i zmarli z rodziny Olszewskich i Lewndowskich.

18.oo + Stanisław Borys – intencja od sąsiadów.

PIĄTEK - 01.11.2019 r. Uroczystość Wszystkich Świętych.

7.3o + Jerzy Migas, zmarli Rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny.

7.3o + Zmarli z rodziny Gustów, Bugajów oraz Urszula i Stefan Kiędzior.

7.3o + Za zmarłych z Rodziny.

9.oo + Małgorzata w 36 rocz. śm.i zmarli z rodziny.

9.oo + Józef, Krystyna Kosiło i zm. Rodzice z obojga stron.

9.oo + Witold, Monika Wronkowscy, zm. Rodzice i rodzeństwo, Marian Wilk, Leszek Puchała.

10.15 + Stanisław, Maria, Antoni w rocz. śm. i zmarli z rodziny Socha.

10.15 + Syn Sławomir, Mąż Alwin i zmarli z rodziny.

11.3o + Rodzice: Regina w 11 rocz. śm., Stanisław w 1 rocz. śm.

11.3o + Ks. Zbyszko, ks. Stanisław, Ks. Eugeniusz, Ks. Robert, Ks. Grzegorz, Ks. Romuald.

18.oo + Eugeniusz Tułodziecki w 1 rocz. śm.

18.oo + Ks. Grzegorz Lewndowski – 1 Msza św. Gregoriańska.

SOBOTA - 02.11.2019r. Dzień Zaduszny.

7.3o + Maria, Stefania (k), Leon, Bernard, Jadwiga, Witold, Romuald, Marek.

7.3o + Marian Wójcik w 4 rocz. śm. i zmarli z rodziny.

7.3o + Zmarli z rodziny: Kowalskich, Gierszewskich, Czapiewskich, Pozorskich.

9.oo + Wioleta Tryk z okazji urodzin i imienin.

9.oo + Ryszard Drążkowski i zmarli z rodziny Drążkowskich, Ziębów, Kaczmarków.

10.15 + Andrzej Borzych i zmarli z rodziny Borzych i Krzesiwczyk.

10.15 + Zmarli z rodziny Fedorcio, Diaków, Kuprowskich i Graczyków.

10.15 + Ks. Grzegorz Lewandowski – 2 Msza św. Gregoriańska.

18.oo + Ryszard Siuchcińskiw 11 rocz. śm. i zm. Rodzice z obojga stron i rodzeństwo Gabriela (k), Mirosława (k), Bogdan, Barbara.

18.oo + Bogdan, Anna, Bronisław Mrozińscy, Helena, Bolesław, Maria , Ryszard Gackowscy.

NIEDZIELA - 03.11.2019 r.

7.3o + Rodzice: Bolesław i Irena Pawlak, Jan i Eugenia (k) Perużyńscy

7.3o + Gertruda i Józef oraz zmarli z rodziny z obojga stron.

9.oo + Tomasz Trępała, Edward Gołębiewski, Rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Alicja, Lucjan Świetlik.

9.oo + Bożena Lisowska, Krystyna, Czesław, Stanisław Kruzel i zmarli Rodzice z obojga stron.

9.oo + Zmarli z rodziny Gackowskich i Kudlińskich.

10.15 + Leon Klimek w 3 rocz. śm. oraz dziadkowie i zmarli z rodziny.

10.15 + Grzegorz Gorzelańczyk, Rodzice z obojga stron, rodzeństwo i dziadkowie.

11.3o W intencji Parafian.

11.3o + Rodzice, dziadkowie z obojga stron.

11.3o + Ks. Grzegorz Lewandowski – 3 Msza św. Gregoriańska.

13.oo + Teresa Siwiak i zmarli z rodziny.

13.oo + Franciszka (k), Stanisław, Edward Janik.

15.oo W intencji chorych członków Żywego Różańca.

18.oo + Jan, Józefa (k), Barbara, Leon zm. bracia Stefan, Antoni, Feliks, Leon, Maria, Bożena, Anna, Robert, Zofia, Kazimierz, Czesław, Emilia.

20.oo + Wojciech Korek w 3 rocz. śm. i zmarli z rodziny.

Msze Święte

Niedziela:
7.30, 9.00, 10.15, 11.30, 13.00, 18.00, 20.00
Dni powszednie:
[roraty 6.30] 7.00, 8.00, 10.00, 18.00
Święta zniesione:
7:30, 9:00, 10:15, 18:00 

Więcje informacji w zakładce Liturgia

Copyright © 2019

Design & hosted by Paweł Lewandowski